Ubytování


Recepce je pro Vás otevřena dle Vaší rezervace po telefonické domluvě
Check-in: 14:00 - 18:00 hod
Check-out: do 10:00 hod

Wi-Fi zdarma ve všech pokojích.
Domácí zvířata k nám bohužel nemohou.
Parkování: namístě zdarma


Zrušení rezervace

Storno podmínky běžné rezervace
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dnů před příjezdem.
V případě zrušení rezervace 14 - 2 dny před příjezdem Vám bude účtováno 50% z celkové ceny rezervace.
Pokud zrušite svou rezervaci 1 den před plánovaným pobytem anebo nepřijedete, činí storno poplatek 100% ceny pobytu.

Předčasné ukončení pobytu
Rozhodnete-li se pobyt ukončit dříve, než je datum odjezdu dle rezervace, neodbydlené noci Vám nerefundujeme.

Vyberte si jeden z našich apartmánů

Apartmán s jednou ložnicí

Prostorný apartmán s jednou samostatnou ložnicí a obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa až pro další 2 osoby. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán s výhledem do zahrady

Apartmán s výhledem do zahrady může pohodlně ubytovat až 5 osob. Nabízí soukromou ložnici s možností přistýlky a komfortním sofa v obývacím pokoji. Kuchyně je plně vybavena. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán Superior

Útulný apartmán se samostatnou ložnicí s manželskou postelí a gaučem a obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa je vhodný pro 2 až 5 osob. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází na 2. patře.

Apartmán Deluxe

Prostorný apartmán se samostatnou ložnicí s manželskou postelí, obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa a oddělenou menší místností s rozkládací pohovkou pohodlně ubytuje až 6 osob. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází na 2. patře.

Loft

Romantický apartmán na samotném posledním podlaží disponuje samostatnou ložnicí s velkou manželskou postelí a možností až 2 komfortních přistýlek. V obývacím pokoji s plně vybavenou kuchyní je pohodlné rozkládací sofa a jídelní stůl. Vhodné pro páry i vícečlenné rodiny (až 6 osob). Koupelna s vanou a výhledy do lesů.
Speciální nabídka