ERLENŮV DVŮR

Ubytujte se v soukromí zcela nových útulných apartmánů. Atraktivní lokalita na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor v obci Skorošice.

Každý z apartmánů má prostornou kuchyni, obývací místnost s pohodlným gaučem a koupelnu se sprchou nebo vanou.

Ubytujte se na 7 nebo více nocí s 10% slevou.  

Naše apartmány

Apartmán s jednou ložnicí

Prostorný apartmán s jednou samostatnou ložnicí a obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa až pro další 2 osoby. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán s výhledem do zahrady

Apartmán s výhledem do zahrady může pohodlně ubytovat až 5 osob. Nabízí soukromou ložnici s možností přistýlky a komfortním sofa v obývacím pokoji. Kuchyně je plně vybavena. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán Superior

Útulný apartmán se samostatnou ložnicí s manželskou postelí a gaučem a obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa je vhodný pro 2 až 5 osob. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází na 2. patře.

Apartmán Deluxe

Prostorný apartmán se samostatnou ložnicí s manželskou postelí, obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa a oddělenou menší místností s rozkládací pohovkou pohodlně ubytuje až 6 osob. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází na 2. patře.

Loft

Romantický apartmán na samotném posledním podlaží disponuje samostatnou ložnicí s velkou manželskou postelí a možností až 2 komfortních přistýlek. V obývacím pokoji s plně vybavenou kuchyní je pohodlné rozkládací sofa a jídelní stůl. Vhodné pro páry i vícečlenné rodiny (až 6 osob). Koupelna s vanou a výhledy do lesů.