Ubytování Rychlebské hory - Penzion Erlenův dvůr

Ubytujte se v Penzionu Erlenův dvůr, zcela nové útulné apartmány v Skorošicích. Atraktivní lokalita v srdci Rychlebských hor.

Každý z apartmánů nabízí prostornou kuchyni, obývací místnost s pohodlným gaučem a koupelnu se sprchou nebo vanou.

Speciální nabídka: Ubytujte se na 4 nebo více nocí s 10% slevou.

Těšíme se na vás.


Vybavení penzionu

Ubytování v 5ti apartmánech až pro 25 osob, vybavená kuchyně na všech pokojích, snídaně pro ubytované hosty, společenská místnost s krbem - vhodná pro firemní meetingy, oslavy apod., venkovní sudová sauna, vířivka, prostorná zahrada, stání pro kola s nabíječkou na elektro kola, parkování v areálu, wifi.

Penzion se saunou a vířivkou nabízí veškeré pohodlí a vybavení pro váš příjemný pobyt.

REZERVACE
Speciální nabídka

Naše apartmány

Apartmán s jednou ložnicí

Prostorný apartmán s jednou samostatnou ložnicí a obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa až pro další 2 osoby. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán s výhledem do zahrady

Apartmán s výhledem do zahrady může pohodlně ubytovat až 5 osob. Nabízí soukromou ložnici s možností přistýlky a komfortním sofa v obývacím pokoji. Kuchyně je plně vybavena. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází v 1. patře.

Apartmán Superior

Útulný apartmán se samostatnou ložnicí s manželskou postelí a gaučem a obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa je vhodný pro 2 až 5 osob. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází na 2. patře.

Apartmán Deluxe

Prostorný apartmán se samostatnou ložnicí s manželskou postelí, obývací místností s pohodlným rozkládacím sofa a oddělenou menší místností s rozkládací pohovkou pohodlně ubytuje až 6 osob. Plně vybavená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Apartmán se nachází na 2. patře.

Loft

Romantický apartmán na samotném posledním podlaží disponuje samostatnou ložnicí s velkou manželskou postelí a možností až 2 komfortních přistýlek. V obývacím pokoji s plně vybavenou kuchyní je pohodlné rozkládací sofa a jídelní stůl. Vhodné pro páry i vícečlenné rodiny (až 6 osob). Koupelna s vanou a výhledy do lesů.